OYUN-99
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OYUN-99

Oyun İndir

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NFS:SHIFT // %1oo DENENDİ ÇALIŞIYOR! //

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1NFS:SHIFT // %1oo DENENDİ ÇALIŞIYOR! //  Empty NFS:SHIFT // %1oo DENENDİ ÇALIŞIYOR! // C.tesi Ara. 18, 2010 3:55 pm

ceyhun

ceyhun
Admin
Admin

Sistem Gereksinimleri;

*Processor: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz / AMD X2 3800+

*RAM: 1 GB (XP) / 1.5 GB (Vista / Windows 7)

*Video card: 256 MB, with support for Pixel Shader 3.0 (ATI Radeon X1800 XT 512MB / NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB)

*HDD: 6 GB

*DirectX: 9.0c

İndirme Linki: >>Tıkla<<

Rar Password: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT: Dosya 10 Defa İndirilince Link Otomatik olarak siliniyor...Bu yüzden Link kırıldığı zaman haber verin Linki Yenileyim...Diğer arkadaşlarda İsitfade edebilsin...

ÖNEMLİ: Arkadaşlar dosya indirme işlemi bittikden sonra torrentinizden silmeyin ki diğer arkadaşlarımızda rahat ve hızlı çekebilsinler dosyayı...İndirip bitirdikden sonra STOP seçeneğine de tıklamayın silmeyle aynı işlevi görüyor çünkü...

Dosyayı bizzat aynı yerden bende indirdim...Kurdum sorunsuz çalışıyor...Takıldığınız yer olursa bana PM yoluyla Ulaşabilirsiniz...

OYUN NASIL KURULUR?

Oyunu normal olarak EA Setup' dan kurun.Kurulum işlemi bittikden sonra CRACK Atmadan phsyx Dosyasını açın,İlk UNİNSTALL yapar, bu işlem bittikden sonra phsyx dosyasını tekrar açın ve kurun normal olarak kurar...Kurulum işlemi bittikden sonra CRACK dosyasını yüklü dizine atın ve ve oyuna girin...Mutlaka açılacaktır...Eğer açılmada problem olursa DRIVER'larınızı güncelleyin...

RaR Password:>> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] <<

SERİALLER

96BK-4AJL-GLWR-ZGLA-YRLD

H3WN-JJ9J-HCTG-BHC7-PRLD

AXSA-KP28-EE39-2EEY-FRLD

A933-X3T6-VNNZ-TVN2-8RLD

Very Happy

http://www.oyun-99.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]